Лекции по истории искусств по skype

Лекції з історії мистецтв по skype, google meet, zoom
Сьогодні час і знання – одні з найважливіших основних чинників, які впливають на наше життя. Значення часу та знань дуже складно переоцінити. Без знань людина не може жити повноцінним життям, а час дає можливість саморозвиватися та пізнавати нові грані світу.
Не можна сказати, що знання з історії мистецтв є першорядними в нашому житті, але вони допомагають побачити багатогранність світу навколо нас і розвивають впевненість у власній ерудиції.

А якщо Ви раптом вирішили серйозно присвятити себе вивченню світових процесів розвитку арт-ринку, ринку антикварного живопису та скульптури або стати куратором сучасного медіа арту та інсталяцій – без історії мистецтва вам просто не обійтися.
Навіть якщо у Вас з'явилося бажання трохи помалювати акварельними фарбами, освоїти техніку масляного або акрилового живопису – знання з історії образотворчого мистецтва та архітектури вам будуть дуже доречними.Багато художників-початківців, які приходять до нас навіть на разові майстер-класи з живопису олією, часто визнають, що у них абсолютно не вистачає знань в галузі історії живопису та теоретичних знань про технологію письма олією або специфіку розвитку історичних періодів: Відродження, Бароко, Класицизм, Імпресіонізм, постімпресіонізм, або Ар-нуво і Модерн. Найчастіше люди знають кількох художників: Леонардо да Вінчі, Пікассо, Далі та Ван Гога – і на цьому їх фрагментарні знання закінчуються.

Спочатку ми створили курс лекцій з історії образотворчого мистецтва та архітектури як глибоко спеціалізований курс для людей, які планують вступати на факультет мистецтвознавства, живопису, графічного дизайну або дизайну інтер'єру, архітектури. Але як виявилося, подібного роду поглиблених курсів з історії ІЗО дуже мало, а бажаючих їх відвідувати досить багато і далеко не всі вони вступають до профільних художніх вузів.Охочих вивчати історію живопису для себе було навіть більше, ніж ми цього очікували. Багато хто вивчає історію живопису та скульптури просто тому, що це розширює їх освітні горизонти або паралельно займаються на курсах живопису і дійсно хочуть знати та побачити картини всіх жанрів живопису та стилів. Хтось багато подорожує і має можливість відвідувати всі основні світові пам'ятки та музеї – без історії мистецтва тут теж не обійтися.

Відвідуючи музей приємно гордо розповісти оточуючим, що Пітер Пауль Рубенс написав на цій картині свою кохану, а це полотно завершило блакитний період Пікассо, що Малевич не просто так ляпав фарбою і «Чорний квадрат» справді світовий шедевр. А коли оточуючі почують, що Моне та Мане – це два різні автори зі світовим ім'ям, а не банальна помилка вимови – успіх у компанії вам гарантований.

Отже, бажання вивчати історію живопису у вас з'явилося, але де знайти час для відвідування курсів? Це питання дуже актуальне для людей з насиченим діловим графіком та студентів, у яких розплановано кожен крок. Спочатку ми пропонували всім бажаючим гнучкий індивідуальний графік відвідування лекцій з понеділка по неділю у зручний для відвідувань час.Дуже насичена програма, наповнена ілюстративним матеріалом з максимальною стисненістю величезного обсягу інформації в доступній та структурованій формі у зручному для вас графіку – ось відмінна риса нашого курсу лекцій з історії мистецтва. Все це дійсно передбачає більше можливостей для відвідування, тому що ти абсолютно не прив'язаний до певної групи і можеш відвідувати заняття за своїм графіком і планувати їх тоді, коли це зручно саме тобі.

Але як бути, якщо часу у тебе зовсім в обріз і вільний годинник у тебе з'являється між нарадами і доїхати через все місто і повернутися назад у тебе займе цей вільний люфт часу? Ми вирішили зіграти по-крупному, і пропонуємо нашим клієнтам лекції з історії мистецтва Skype. Все, що вам потрібно, це комп'ютер з доступом в інтернет і трохи часу.

Програма для Skype, google meet, zoom лекцій абсолютно не змінюється і залишається такою ж насиченою. Спеціально для зручності клієнтів ми навіть пропонуємо зменшений таймінг кожного заняття. Тепер ви самі можете вибирати скільки триватиме ваше заняття 1 ак.

Для запису вам потрібно лише попередній запис у вашого викладача лектора. Вам не обов'язково оплачувати заняття у нас у студії Artstatus за адресою вул. Героїв Сталінграда, 44 б. Ви можете перед заняттям оплатити лекцію онлайн або навіть придбати друкований подарунковий сертифікат або онлайн сертифікат на потрібну кількість лекцій. Так, і мало не забули про приємний бонус – сертифікат ми можемо зробити навіть іменним, якщо він планується як подарунок на захід.

Термін дії сертифіката цілий рік від дати покупки, а не 3-6 місяців як у служб подарункових сертифікатів. Загалом, ми пропонуємо вам лише плюси і ви можете бути точно впевнені, що за рік ви точно знайдете час для проходження занять. Ми не закриваємось на свята та канікули та працюємо цілий рік.
Запис на заняття відкритий за телефоном – 0963652101. Якщо виникли питання з лекцій – телефонуйте, з радістю розповімо вам все докладніше.

 

 

 

Лекции по истории искусств по skype, google meet, zoom
Сегодня время и знания – одни из самых важных основополагающих факторов, влияющих на нашу жизнь. Значение времени и знаний очень сложно переоценить. Без знаний человек не может жить полноценной жизнью, а время дает возможность саморазвиваться и познавать новые грани мира.
Нельзя сказать, что знания по истории искусств являются первостепенными в нашей жизни, но они помогают увидеть многогранность мира вокруг нас и развивают в нас уверенность в собственной эрудиции. А если Вы вдруг решили всерьез посвятить себя изучению мировых процессов развития арт-рынка, рынка антикварной живописи и скульптуры или стать куратором современного медиа арта и инсталляций – без истории искусства вам просто не обойтись.
Даже если у Вас появилось желание просто немного порисовать акварельными красками, освоить технику масляной или акриловой живописи – знания по истории изобразительного искусства и архитектуры вам будут очень кстати. Многие начинающие художники, приходящие к нам даже на разовые мастер-классы по живописи маслом, часто признают, что у них абсолютно не хватает знаний в области истории живописи и теоретических знаний про технологию письма маслом или специфику развития исторических периодов: Возрождение, Барокко, Классицизм, Импрессионизм, Постимпрессионизм, или Ар-нуво и Модерн. Чаще всего люди знают нескольких художников: Леонардо да Винчи, Пикассо, Дали и Ван Гога – и на этом их фрагментарные знания заканчиваются.
Изначально мы создали курс лекций по истории изобразительного искусства и архитектуры, как глубоко специализированный курс для людей, планирующих поступать на факультет искусствоведения, живописи, графического дизайна или дизайна интерьера, архитектуры. Но как оказалось, подобного рода углубленных курсов по истории ИЗО очень мало, а желающих их посещать достаточно много и далеко не все они поступают в профильные художественные ВУЗы. Желающих изучать историю живописи для себя было даже больше, чем мы этого ожидали. Многие изучают историю живописи и скульптуры просто потому, что это расширяет их образовательные горизонты или параллельно занимаются на курсах живописи и действительно хотят знать и увидеть картины всех жанров живописи и стилей. Кто-то много путешествует и имеет возможность посещать все основные мировые достопримечательности и музеи – без истории искусства здесь тоже никак не обойтись. Посещая музей приятно гордо рассказать окружающим, что Питер Пауль Рубенс написал на этой картине свою возлюбленную, а это полотно завершило голубой период Пикассо, и что Малевич не просто так ляпал краской и «Черный квадрат» действительно мировой шедевр. А когда окружающие услышат, что Моне и Мане – это два разных автора с мировым именем, а не банальная ошибка произношения – успех в компании вам гарантирован.
Итак, желание изучать историю живописи у вас уже появилось, но где найти время для посещения курсов? Этот вопрос очень актуален для людей с насыщенным деловым графиком и студентов, у которых распланирован каждый шаг. Изначально мы предлагали всем желающим гибкий индивидуальный график посещения лекций с понедельника по воскресенье в удобное для посещений время. Очень насыщенная программа, наполненная иллюстративным материалом с максимальной сжатостью огромного объема информации в доступной и структурированной форме в удобном для вас графике – вот отличительная черта нашего курса лекций по истории искусства. Все это действительно предполагает больше возможностей для посещения, так как ты абсолютно не привязан к определенной группе и можешь посещать занятия по своему графику и планировать их тогда, когда это удобно именно тебе.
Но как быть, если времени у тебя совсем в обрез и свободный часик у тебя появляется между совещаниями и доехать через весь город и вернуться обратно у тебя займет тот самый свободный люфт времени? Мы решили сыграть по-крупному, и предлагаем нашим клиентам лекции по истории искусства по Skype, google meet, zoom. Все что вам нужно, это компьютер с доступом в интернет и немного времени. Программа для Skype,google meet, zoom лекций абсолютно не меняется и остается все такой же насыщенной. Специально для удобства клиентов мы даже предлагаем уменьшенный тайминг каждого занятия. Теперь вы сами можете выбирать сколько будет длиться ваше занятие 1 ак.час или 2.
Для записи вам нужно всего лишь предварительная запись у вашего преподавателя лектора. Вам вовсе не обязательно оплачивать занятия у нас в студии Artstatus по адресу ул. Героев Сталинграда, 44 б. Вы можете перед занятием оплатить лекцию онлайн или даже приобрести печатный подарочный сертификат или онлайн сертификат на нужное вам количество лекций. Да, и чуть не забыли про приятный бонус – сертификат мы можем сделать даже именной, если он планируется как подарок на мероприятие. Срок действия вашего сертификата целый год от даты покупки, а не 3-6 месяцев как у служб подарочных сертификатов. В общем, мы предлагаем вам одни лишь плюсы и вы можете быть точно уверенны, что за год вы точно найдете время для прохождения занятий. Мы не закрываемся на праздники и каникулы и работаем круглый год.
Запись на занятия открыт по телефону - 0963652101. Если возникли вопросы по лекциям - звоните, с радостью расскажем вам все подробней.

 

1393398499 94imac-template Skype skype-pozelui